Wywóz odpadów komunalnych, śmieci i gruzu – Opalanica - ANTRANS
Telefon
733 533 117

Wywóz odpadów komunalnych, śmieci i gruzu – Opalanica

Wywóz śmieci i odpowiedzialna gospodarka odpadami z firmą ANTRANS

Aktualnie przepisy w zakresie gospodarowania odpadami, nakładają na gospodarstwa domowe, jak również firmy – szereg obowiązków dotyczących prawidłowej segregacji i utylizacji śmieci. Za nieprzestrzeganie tych zaleceń i pozbywanie się odpadów w niewłaściwy sposób, w tym np. palenie śmieci, grożą wysokie grzywny. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat w odpowiedzialny i zgodny z prawem sposób, świadczy kompleksowe usługi wywozu wszelkiego rodzaju odpadów. W ramach szerokiego pakietu usług, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in.:

  • wywóz odpadów komunalnych,
  • wywóz posegregowanych odpadów,
  • wywóz odpadów ogólnobudowlanych i poremontowych,
  • wywóz gruzu oraz odpadów gruzopodobnych, takich jak, np.: płytki, ceramika, dachówka, tynki,
  • segregacja i przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego.
  • wywóz śmieci

Gdzie i jak działamy? Nowy Tomyśl, Opalenica, Grodzisk Wielkopolski, Pniewy, Wolsztyn – żaden kłopot!

Swoją aktywność prowadzimy na podstawie stosownych zezwoleń, jakich kopie można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Dokumenty”. Siedziba naszej firmy to Boruja Kościelna, jednak realizujemy zlecenia na wywóz odpadów komunalnych i pozostałych śmieci, także z innych miejscowości, nawet w promieniu kilkudziesięciu kilometrów (np. Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Zbąszynek czy Buk). Wywóz gruzu, wywóz śmieci posegregowanych i pozostałych odpadów komunalnych z dalszych okolic naszego regionu – również nie stanowi żadnego problemu dla naszego przedsiębiorstwa.

W naszych zasobach mamy odpowiednią liczbę pojazdów, bogaty park maszynowy oraz dużą ilość różnego typu pojemników i kontenerów na odpady. Wszystko to, jak również solidność i rzetelność, z jaką podchodzimy do naszych obowiązków w ramach zleceń na wywóz śmieci, gwarantuje, że ze współpracy z ANTRANS Sp. z o.o. z pewnością będziecie Państwo zadowoleni. Nie ustajemy w dążeniach sukcesywnego udoskonalania świadczonych przez nas usług oraz rozwijania firmy pod względem logistyki, w tym doposażania parku sprzętowego – niezbędnego dla sprawnej i efektywnej realizacji wykonywanych zadań.

 

Szczegóły oferty przedsiębiorstwa ANTRANS Sp. z o.o.

W razie potrzeby pozbycia się niechcianych śmieci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszą firmą. Zawsze chętnie doradzimy Państwu najbardziej optymalne i najtańsze rozwiązanie konkretnego problemu, związanego z wywozem różnego rodzaju odpadów. Staramy się działać bez zbędnej zwłoki i maksymalnie dopasowywać się do oczekiwań oraz możliwości wszystkich klientów – zarówno osób prywatnych, jak też przedsiębiorców.

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalne kontenery dedykowane do odpadów surowcowych, gromadzonych selektywnie – o różnej pojemności (5-15 m3). Jeśli chodzi o odpady mieszane i późniejszy wywóz odpadów komunalnych, to do Państwa dyspozycji oddajemy plastikowe pojemniki 240- i 1100-litrowe. W celu gromadzenia i transportu do miejsca utylizacji odpadów przemysłowych, oddajemy do użytku kontenery od 5 do 15 m3. W sytuacji, kiedy prowadzicie Państwo jakąś inwestycję budowlaną, roboty remontowe bądź prace rozbiórkowe, z przyjemnością dostarczymy we wskazane miejsce – wytrzymałe kontenery o pojemności 6 albo 10 m3 i zapewnimy wywóz gruzu oraz zmieszanych odpadów ogólnobudowlanych.

 

Oferujemy także usługi w okolicznych miejscowościach:

Zapraszamy mieszkańców i firmy z miejscowości Opalanica do skorzystania z naszych usług.