Wywóz Śmieci, Gruzu i Odpadów Komunalnych – Opalenica - Wywóz Gruzu Opalenica - ANTRANS
Telefon
667 987 170

Wywóz odpadów komunalnych, śmieci i gruzu – Opalenica

Wywóz śmieci i odpowiedzialna gospodarka odpadami z firmą ANTRANS

Aktualnie przepisy w zakresie gospodarowania odpadami, nakładają na gospodarstwa domowe, jak również firmy – szereg obowiązków dotyczących prawidłowej segregacji i utylizacji śmieci. Za nieprzestrzeganie tych zaleceń i pozbywanie się odpadów w niewłaściwy sposób, w tym np. palenie śmieci, grożą wysokie grzywny. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat w odpowiedzialny i zgodny z prawem sposób, świadczy kompleksowe usługi wywozu wszelkiego rodzaju odpadów. W ramach szerokiego pakietu usług, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in.:

  • wywóz odpadów komunalnych,
  • wywóz posegregowanych odpadów,
  • wywóz odpadów ogólnobudowlanych i poremontowych,
  • wywóz gruzu oraz odpadów gruzopodobnych, takich jak, np.: płytki, ceramika, dachówka, tynki,
  • segregacja i przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego.
  • wywóz śmieci

Gdzie i jak działamy? Nowy Tomyśl, Opalenica, Grodzisk Wielkopolski, Pniewy, Wolsztyn – żaden kłopot!

Swoją aktywność prowadzimy na podstawie stosownych zezwoleń, jakich kopie można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Dokumenty”. Siedziba naszej firmy to Boruja Kościelna, jednak realizujemy zlecenia na wywóz odpadów komunalnych i pozostałych śmieci, także z innych miejscowości, nawet w promieniu kilkudziesięciu kilometrów (np. Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica, Zbąszynek czy Buk). Wywóz gruzu, wywóz śmieci posegregowanych i pozostałych odpadów komunalnych z dalszych okolic naszego regionu – również nie stanowi żadnego problemu dla naszego przedsiębiorstwa.

Wywóz odpadów Opalenica – pojemniki na odpady Opalenica – Antrans

W naszych zasobach mamy odpowiednią liczbę pojazdów, bogaty park maszynowy oraz dużą ilość różnego typu pojemników i kontenerów na odpady. Wszystko to, jak również solidność i rzetelność, z jaką podchodzimy do naszych obowiązków w ramach zleceń na wywóz śmieci, gwarantuje, że ze współpracy z ANTRANS Sp. z o.o. z pewnością będziecie Państwo zadowoleni. Nie ustajemy w dążeniach sukcesywnego udoskonalania świadczonych przez nas usług oraz rozwijania firmy pod względem logistyki, w tym doposażania parku sprzętowego – niezbędnego dla sprawnej i efektywnej realizacji wykonywanych zadań.

 

Szczegóły oferty przedsiębiorstwa ANTRANS Sp. z o.o. – Wywóz Śmieci Opalenica

W razie potrzeby pozbycia się niechcianych śmieci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszą firmą. Zawsze chętnie doradzimy Państwu najbardziej optymalne i najtańsze rozwiązanie konkretnego problemu, związanego z wywozem różnego rodzaju odpadów. Staramy się działać bez zbędnej zwłoki i maksymalnie dopasowywać się do oczekiwań oraz możliwości wszystkich klientów – zarówno osób prywatnych, jak też przedsiębiorców.

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalne kontenery dedykowane do odpadów surowcowych, gromadzonych selektywnie – o różnej pojemności (5-15 m3). Jeśli chodzi o odpady mieszane i późniejszy wywóz odpadów komunalnych, to do Państwa dyspozycji oddajemy plastikowe pojemniki 240- i 1100-litrowe. W celu gromadzenia i transportu do miejsca utylizacji odpadów przemysłowych, oddajemy do użytku kontenery od 5 do 15 m3. W sytuacji, kiedy prowadzicie Państwo jakąś inwestycję budowlaną, roboty remontowe bądź prace rozbiórkowe, z przyjemnością dostarczymy we wskazane miejsce – wytrzymałe kontenery o pojemności 6 albo 10 m3 i zapewnimy wywóz gruzu oraz zmieszanych odpadów ogólnobudowlanych.

 

Oferujemy także usługi w okolicznych miejscowościach:

Zapraszamy mieszkańców i firmy z miejscowości Opelanica do skorzystania z naszych usług.

 

Antrans 2024

wywóz odpadów komunalnych Opalenica
kontenery na odpady Opalenica
kontenery na odpady budowlane Opalenica
pojemniki na odpady Opalenica
pojemnik na odpady Opalenica
wywóz odpadów Opalenica
wywóz śmieci Opalenica
wywóz odpadów budowlanych Opalenica
kontener na gruz Opalenica
wywóz gruzu Opalenica