Kontenery na odpady budowlane / gruz - ANTRANS
Telefon
667 987 170

Kontenery na odpady budowlane / gruz

W naszej ofercie posiadamy do dyspozycji kontenery przeznaczone do odbioru zmieszanych odpadów budowlanych oraz gruzu o pojemnościach 6m3 oraz 10m3

Jako jedna z czołowych firm komunalnych na rynku Nowotomyskim dbamy o dostarczanie profesjonalnych usług naszym klientom. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który pozwala nam obsługiwać zarówno osoby prywatne, małych przedsiębiorców, jak i duże podmioty gospodarcze.

Zakres usług

Zajmujemy się wywozem różnego typu odpadów:

– komunalnych,
– gromadzonych selektywnie,
– budowlanych,
– gruzu.

Rodzaje kontenerów

Wywóz odpadów jest możliwy dzięki wykorzystaniu specjalnie przeznaczonych do tego celu kontenerów. W naszej ofercie znajdują się kontenery i pojemniki na odpady dostosowane do gromadzenia różnego typu odpadów i umożliwiające ich późniejszy transport.

Kontener na odpady budowlane

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że jesteśmy cenionymi profesjonalistami. Zamówienie kontenera, pojemnika pozwoli Państwu w łatwy sposób uporać się z remontowym gruzem, czy też innymi odpadami. Jeśli mają Państwo wątpliwości, co do doboru rozmiaru właściwego kontenera, jak i inne pytania, na które odpowiedzi nie znaleźli Państwo na naszej stronie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.